GündemManşetSiyaset

Nagehan Alçı’dan Kılıçdaroğlu ve İnce’ye ilişkin bomba iddia!

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, CHP’den istifa ederek yeni parti kurma hazırlığında olan Muharrem İnce ile ilgili görüşlerini aktardı.

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ederek yeni parti kurma hazırlığında olan Memleket Hareketi kurucusu Muharrem İnce ile ilgili, “Çok fazla CHP takıntısı var. İnce’nin CHP’ye vurması mevcut CHP yönetimine kızanlarda bile tepkiye neden olmaya başladı. Böyle devam ederse Kılıçdaroğlu’na bırakın zararı yararı bile olabilir” ifadesinde bulundu.

Nagehan Alçı’nın, İnce’nin CHP’ye takıntılı olduğunu söylediği yazının ilgili bölümü şu şekilde:
 
“Çok fazla CHP takıntısı var. “Partim bana şunu yaptı”, “Partim beni desteklemedi”, “Partim seçilmemi istemedi”…

İnce’nin CHP’ye vurması mevcut CHP yönetimine kızanlarda bile tepkiye neden olmaya başladı. Böyle devam ederse Kılıçdaroğlu’na bırakın zararı yararı bile olabilir.

Muharrem Bey’in ikinci bir takıntısı da 24 Haziran gecesi. Dönüyor, dolaşıyor o gece nerede olduğu ile ilgili hikayeler anlatıyor, gerekçeler buluyor.

Bu artık bir saplantı izlenimi veriyor.
 
Muharrem İnce şayet yeni bir parti ile çıkıp bir alternatif olmayı vaat ediyorsa hikayesini kişisellikten uzaklaştırmak zorunda.

Çıkışının kendi mağduriyetinden bağımsız olduğunu seçmene inandırmalı. Fakat bunu yapmak için artık 2018 ile arasına kalın bir duvar örmesi şart.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak tekrar deneyin.